Product was successfully added to your shopping cart.

SAUGU PIRKTI

Redhouse numato pagrindines asmens duomenų rinkimo, kaupimo ir jų tvarkymo taisykles, Pirkėjui naudojantis interneto svetaine bei užsakant interneto svetainėje siūlomus produktus, siekiant apsaugoti Pirkėjo asmens duomenis nuo neteisėto naudojimo. Laikoma, kad Pirkėjas lankydamasis Redhouse interneto svetainėje ir naudodamasis jos teikiamomis Paslaugomis, duoda sutikimą rinkti ir naudoti savo asmens duomenis Privatumo politikoje nustatyta tvarka.

Informuojame, kad naudojantis interneto svetaine iš Jūsų gali būti pareikalauta atlikti registraciją tam, kad galėtumėte naudotis tam tikromis paslaugomis ir/ar pirkti Prekes. Tokiu atveju reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir pan.). Redhouse turi teisę šioje Privatumo politikoje nustatyta tvarka naudoti visą asmens pateiktą informaciją ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia atlikdamas registraciją arba kitais būdais. Pirkėjas informaciją pateikia vadovaudamasis savanoriškumo ir išsamumo principais. Redhouse netikrina Jūsų pateiktos informacijos ir laikoma, kad Jūsų pateikta informacija yra išsami ir teisinga.

Redhouse patvirtina, jog pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik siekiant tinkamai suteikti Pirkėjui Redhouse teikiamas paslaugas (įskaitant teisę dalyvauti akcijose, projektuose). Redhouse taip pat patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais tik tuo atveju, jeigu tokio sutikimo Pirkėjas nepanaikins el. paštu info@redhouse.lt.

Redhouse gali atskleisti asmens pateiktus asmens duomenis ar informaciją, kai tokio atskleidimo reikalauja galiojantys teisės aktai arba kompetentingos institucijos. Redhouse gali atskleisti asmens duomenis ar informaciją, tik kai to nedraudžia teisės aktai ir tik, kai tai yra objektyviai pateisinama konkrečiu atveju. Pirkėjas įsipareigoja ir privalo saugoti savo prisijungimo prie interneto svetainės slaptažodį ir prisijungimo vardą, bei kitus duomenis. Pirkėjas įsipareigoja ir privalo jokiems kitiems tretiesiems asmenims neatskleisti asmens duomenų nei apie save, nei apie trečiuosius asmenis, jeigu tokie trečiųjų asmenų asmens duomenys jam tapo prieinami, ir iš karto apie matomus pažeidimus informuoti Redhouse.

Slapukai

Siekdami pagerinti Pirkėjų patirtį lankantis Redhouse interneto svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Pirkėjo kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Slapukų surinkta informacija leidžia Redhouse užtikrinti Pirkėjo galimybę naršyti patogiau, teikti Pirkėjui patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie interneto svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek interneto svetainę, tiek Pirkėjo aptarnavimą, tiek Redhouse teikiamas paslaugas.

Jūs visada galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, turite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti/išjungti juos po vieną. Tačiau kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Informaciją, surinktą naudojant slapukus, Redhouse naudoja šiais tikslais: funkcinių slapukų naudojimui ir paslaugų teikimui, plėtrai, naudojimo analizei ir tiksliniam rinkodaros orientavimui.